Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošnike: info@paloma.si

VODSTVO DRUŽBE

Predsednik uprave

Jaroslav FIC

 

Član uprave

Subhi BROŽ


Član uprave

Stevan LOMIĆ

 

Finance in računovodstvo

Subhi BROŽ

 

Nabava in logistika

Alenka RABUZA

 

Marketing in prodaja

Iztok ROŠ

 

Kadri in pravo

Nataša Sara HARTNER

 

PRODAJA

PALOMA BLAGOVNA ZNAMKA

Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si

 

Hrvaška

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Bosna in Hercegovina, Črna Gora, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Ostale regije

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si

TRGOVSKE BLAGOVNE ZNAMKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B - ZVITKI

T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

Aktualno

07.05.2019

Uprava družbe Paloma d.d. sklicuje 29. skupščino

Dnevni red in predloge sklepov z utemeljitvami si lahko preberete v prilogi.

PREBERI VEČ

01.02.2019

Jaroslav Fic pričel s svojim mandatom kot predsednik uprave družbe Paloma

Nadzorni svet družbe Paloma je na včerajšnji seji imenoval novega predsednika uprave Jaroslav-a Fic-a, ki je s tem nasledil Thomas-a Reibelt-a.

PREBERI VEČ

01.02.2019

Obisk MGRT in NS družbe Paloma

Paloma predstavila načrte za investicije v nov papirni stroj predstavnikom Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

PREBERI VEČ

01.06.2018

Dogodek Paloma BODI FIT s slovensko žensko reprezentanco v smučarskih skokih

Vabimo vas na dogodek Paloma BODI FIT v družbi slovenske ženske reprezentance v smučarskih skokih.

PREBERI VEČ

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Spremljajte nas