Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošnike: info@paloma.si

VODSTVO DRUŽBE

Predsednik uprave

Jaroslav FIC


Član uprave

Stevan LOMIĆ

 

Finance in računovodstvo

Michal BARIČÁK

 

Nabava

Aleš MASTNAK

 

Marketing in prodaja

Iztok ROŠ

 

Kadri in pravo

Nataša Sara HARTNER

 

PRODAJA

PALOMA BLAGOVNA ZNAMKA

Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si

 

Hrvaška

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Bosna in Hercegovina, Črna Gora, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Ostale regije

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si

TRGOVSKE BLAGOVNE ZNAMKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B - ZVITKI

T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

Aktualno

06.09.2019

Nagrajenci nagrasne igre Skrben dotik nežnosti v trgovinah Spar in Interspar

Znani so nagrajenci nagradne igre!

PREBERI VEČ

07.08.2019

Skrben dotik nežnosti - nagradna igra v trgovinah SPAR in INTERSPAR

Do 31. avgusta imate čas sodelovati v nagradni igri in se potegovati za mehke nagrade!

PREBERI VEČ

19.07.2019

Ponudbo smo zaokrožili s trajnostnim pakiranjem toaletnega papirja

S pomočjo invalidskega podjetja Paloma PIS smo ponudbo zaokrožili s trajnostnim pakiranjem toaletnega papirja. Vse zainteresirane trgovce izdelkov v trajnostnih embalažah in rinfuzi vabimo, da se za informacije in ponudbo obrnete na Paloma PIS d.o.o. Kontaktne podatke najdete v prispevku s klikom na gumb PREBERI VEČ. Vitae sapien pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus.

PREBERI VEČ

07.05.2019

Uprava družbe Paloma d.d. sklicuje 29. skupščino

Dnevni red in predloge sklepov z utemeljitvami si lahko preberete v prilogi.

PREBERI VEČ

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Spremljajte nas