Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošače: info@paloma.si

RUKOVODSTVO KOMPANIJE

Član upravnog odbora
Stevan LOMIĆ


Član upravnog odbora
Jernej TOVŠAK
 
Član upravnog odbora
Róbert KASANICKÝ

 

Finansije i računovodstvo
Robert TKALEC

  
Nabavka
Aleš MASTNAK 

 
Marketing i prodaja
Iztok ROŠ
 
Kadrovi i pravo
Nataša Sara HARTMAN

PRODAJA

BREND PALOMA

Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si

 

Kosovo/Albanija

 

Klavdija Vezjak

T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Hrvatska

 

Marko-Rehor Jakus

T: +385 994 727 822

E: Marko-Rehor.Jakus@shpgroup.eu  

 

Bosna i Hercegovina/Makedonija

 

Saša Mićić
T: +387 51 332 203
E: Sasa.Micic@shpgroup.eu

 

Srbija/Crna Gora

 

Zoran Anđelković
T: +381 65 28 00 121

E: Zoran.Andelkovic@shpgroup.eu  

 

Ostali regioni

 

Juraj Lokša

T: +421 484 322 444

E: Juraj.Loksa@shpgroup.eu

TRGOVAČKI BRENDOVI

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

AWAY FROM HOME

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B – DŽAMBO ROLNE

T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVKA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Prati nas