Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošače: info@paloma.si

RUKOVODSTVO DRUŠTVA

Središnji ured

T: +386 2 6457 103

F: +386 2 6457 108
Predsjednik uprave
Tadej GOSAK

Član uprave
Subhi BROŽ

Član uprave
Vladimir KOVÁČ

Financije i računovodstvo
Subhi BROŽ

Marketing i prodaja
Barbara WUTT

Kadrovi i pravo
Zora KIRBIŠ

Nabava i logistika
Alenka RABUZA

Lanac opskrbe
Nataša IRŠIČ BEDENIK

PRODAJA

ROBNA MARKA PALOMA

Head of Key Account Management Paloma Consumer

Matej Lah
T: +386 2 6457 522
E: matej.lah@paloma.si 


Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si


Bosna i Hercegovina, Crna Gora

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Hrvaška, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si


Ostale regije

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

TRŽIŠNE ROBNE MARKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

 

Lidija Kitel
T: +386 2 6457 229
E: lidija.kitel@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala područja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

B2B – ROLE

Helena Gorjup
T: +386 2 6457 235
E: helena.gorjup@paloma.si

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

KVALITETA

Jasna Bauman
T: +386 2 6457 375
E: jasna.bauman@paloma.si

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Ostanite informirani