Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Informacije za potrošače: info@paloma.si

RUKOVODSTVO DRUŠTVA

Predsjednik uprave
Jaroslav FIC
 
Član uprave
Subhi BROŽ

Član uprave
Stevan LOMIĆ 

Financije i računovodstvo
Subhi BROŽ
 
Nabava
Aleš MASTNAK
 
Marketing i prodaja
Iztok ROŠ
 
Kadrovi i pravo
Nataša Sara HARTMAN

PRODAJA

ROBNA MARKA PALOMA

Slovenija

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si

 

Hrvaška

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si

 

Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Srbija, Kosovo, Makedonija

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Ostale regije

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


 

TRŽIŠNE ROBNE MARKE

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slovenija & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala područja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B – ROLE

T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

NABAVA

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Pratite nas