Paloma, higienski papirji, d.d.

Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh
Slovenija 


T: +386 2 6457 100
F: + 386 2 6457 108
E: info@paloma.si 

Verbraucherinformationen: info@paloma.si

UNTERNEHMENSLEITUNG

Vorstandsvorsitzender

Thomas REIBELT


Vorstandmitglieder

Subhi BROŽ


Vorstandmitglieder

Stevan LOMIĆ


Finanzen und Buchhaltung 

Subhi BROŽ

 

Einkauf und Logistik

Alenka RABUZA

 

 

VERTRIEB

MARKENZEICHEN PALOMA

Slowenien

 

Marija Lapi
T: +386 2 6457 204
E: marija.lapi@paloma.si

 

Slavko Golob
T: +386 2 6457 201
E: slavko.golob@paloma.si


Kroatien

 

Anita Serk
T: +386 2 6457 213
E: anita.serk@paloma.si

 

Bosnien und Hercegowina, Montenegro, Serbien, Kosovo, Mazedonien

 

Klavdija Vezjak
T: +386 2 6457 226
E: klavdija.vezjak@paloma.si


Übrige Regionen

 

Metka Streicher
T: +386 2 6457 218
E: metka.streicher@paloma.si


 

MARKENZEICHEN

Marjeta Jančič

T: +386 2 6457 227
E: marjeta.jancic@paloma.si

 

Lidija Kitel
T: +386 2 6457 229
E: lidija.kitel@paloma.si

AWAY FROM HOME

Slowenien & Adria

 

Teja Horvat
T: +386 2 6457 222
E: teja.horvat@paloma.si


Ostala področja

 

Adrijana Brumec
T: +386 2 6457 207
E: adrijana.brumec@paloma.si

 

Tanja Najmajster
T: +386 2 6457 265
E: tanja.najmajster@paloma.si

B2B – MUTTERROLLEN

Helena Gorjup
T: +386 2 6457 235
E: helena.gorjup@paloma.si

MARKETING

Gregor Horvat
T: +386 2 6457 262
E: gregor.horvat@paloma.si

EINKAUF

Zvonka Gorjup
T: +386 2 6457 240
F: +386 2 6457 245
E: zvonka.gorjup@paloma.si

QUALITÄT

Jasna Bauman
T: +386 2 6457 375
E: jasna.bauman@paloma.si

Aktuell

29.07.2016

Skupščina potrdila predlog povečanje osnovnega kapitala

Delničarji so na 26. redni skupščini delničarjev družbe Paloma, d.d. sprejeli sklep o dokapitalizaciji družbe s strani zasebnega finančnega sklada ECO – INVEST, a.s. v višini vrednosti delnice 4,01 evra, investitor bo po izvedeni dokapitalizaciji v skladu z zakonodajo objavil ponudbo za prevzem preostalih delnic.

MEHR LESEN

29.07.2016

Obdarovanje nakupov: S Palomo novim izzivom naproti

V najbližji trgovini Mercator kupite dva akcijska Paloma izdelka iz slike in prejeli boste DARILO - prikupno vrečko za copate.

MEHR LESEN

27.07.2016

Paloma izvedla 1,3 milijonsko investicijo

Paloma izvedla 1,3 milijonsko investicijo za povečanje proizvodnih kapacitet

MEHR LESEN

04.07.2016

Obvestilo o prejetem nasprotnem predlogu skupščine

Obvestilo o prejetem nasprotnem predlogu 26. skupščine delniške družbe Paloma d.d.

MEHR LESEN

Kontakt

Paloma d.d.
Sladki Vrh 1
SI - 2214 Sladki Vrh Slovenija
 
+386 (0)2 6457 100
 

Folge uns